П`ятниця
18.01.2019
07:01
Вітаю Вас Гість
RSS     

 
ДНЗ №22 "Райдуга"
Головна Реєстрація Вхід
Навчально виховний процес »

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Вибір професії є одним з головних рішень, які людині належить зробити протягом усього життя. Звичайно, дошкільники ще далекі від вибору професії, однак правильно проведена профорієнтаційна робота має стати основою, на якій надалі розвиватимуться їхні професійні інтереси та наміри. Отож, 23 жовтня діти середньої групи «Проліски» та «Зірочки» (вихователь Полонська М.А. та Шолудько С.О.) відвідали продуктовий магазин «Васильок». Продавець Король Тетяна Олександрівна розповіла про назви відділів магазину, товар та правила отримання товару. Найбільше діти затримались на кондитерському відділі та з допомогою вихователів купили солодощі. Завдяки такій екскурсії, дошкільнята наочно познайомились з поняттями: магазин, товар, послуги, гроші,… та розширили свої знання про професією - продавець.

 

В ЗДО №22 активно впроваджується робота з економічно-фінансової освіти дошкільників «Афлатот». В рамках роботи програми діти середніх груп «Проліски» та «Зірочки» вирушили на екскурсію до овочевої бази. Під час екскурсії діти закріпили назви овочів та фруктів, їх ознаки. Вихователі провели словесну гру «Назви одним словом», «Відгадай за описом». Діти ознайомились з роботою продавця та дізнались про місце збереження овочів та фруктів.

Школа і дитячий садок – дві суміжних ланки в системі освіти. 18 жовтня 2018 року для дітей старшого дошкільного віку ЗДО №22 Райдуга» вихователі дитячого садка та вчителі ЗЗСО № 15 провели екскурсію школою. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя». Під час екскурсії дошкільники відвідали майбутній перший клас, в якому їх чекала привітна вчителька. Вона провела з дітьми театралізовану гру «Подорож колобка». Діти з величезним задоволенням посиділи за шкільними партами. Також діти відвідали шкільну столову, познайомились з медичною сестрою школи, відвідали спортивний зал. Після залу діти вирушили до бібліотеки. В бібліотеці малюки розглянули ілюстрації книжок українських народних казок. Також бібліотекар провела для дітей гру «Відгадай казку». Справжньою несподіваною радістю для дітей стали солодкі презенти. Діти йшли зі школи з безліччю позитивних емоцій, величезним захопленням і бажанням повернутися в цю школу ще раз.

 

Значна складова навчально-виховного процесу дошкільників – екскурсії. Тому вихователі систематично використовують в роботі з дітьми різнопланові екскурсії. Так, нещодавно діти середньої А групи «Зірочки» відвідали спортивний майданчик школи №15. На майданчику діти грали у рухливі ігри та займались на спортивному обладнанні. Діти отримали масу задоволення та ознайомились зі спортивною територією школи.

  

 

Цікаво і разноманітно пройшов тиждень безпеки в групі "Вітамінки". Малята закріпили та поширили знання про правила дорожнього руху, протипожежну безпеку, отруєні речовини та поведінку під час природних катаклізмів.

    

 

 


Під час заняття з пізнавального розвитку «У пошуках невидимки» малята з групи «Вітамінки» досліджували повітря, як справжні вчені проводити досліди, робили висновки.

В групі раннього віку «Капітошка» відбулося заняття з розвитку мовлення «На городі і в садку», де малята вчилися правильно називати овочі та фрукти, їх колір, дізналися про користь для здоров`я.

В молодшій групі «Веселка» пройшло заняття з фізичного виховання на тему «В гості до лісових звірят». Діти вчилися стрибати на двох ногах, завзято ходили по ребристій дошці та підлазили під дугами.

Протягом вересня діти санаторної групи «Вітамінки» ходять босоніж по Доріжці Здоров’я, що складається з різновидів піску, гравію, каштанів. Така ходьба сприяє поліпшенню діяльності верхніх дихальних шляхів через біологічні точки стоп.

 

Під час прогулянки малюки групи раннього віку «Капітошки» спостерігали за квітами на клумбі – трояндами. Вихователь Шпаковська Ольга Леонідівна розвивала в дітей сприймання, спостережливість, пам`ять; виховувала  любов до прекрасного.

 


В середній групі "Пролісок" діти вчились розподіляти ролі в сюжетно-рольовій грі "Лікарня". Малята із задоволенням добирали назви предметів, які потрібні для професії лікаря.

 

Цікавим для малюків молодшої групи "Веселка" стало заняття з художньо-естетичного розвитку (аплікація) "Великі та маленькі мячі" , де діти вчалися правильно накладати готові форми (кружечки), чергувати їх за розміром та кольором, наклеювати на смужку паперу. Вихователь  Євтушенко О.О. прищеплювали дітям охайність при роботі, сприяла розвитку уваги.

Ось і настав ще один новий навчальний рік (2018-2019), хочу побажати щоб цей рік був неодмінно яскравим і особливо натхненним, успішним і впевненим як для дітей та їх батьків так і для всіх працівників дитячого садка. Нехай він подарує численні шанси для того, щоб всі зуміли досягти кожної поставленої мети, проявити себе з найкращого боку, довести оточуючим людям наявність гідного потенціалу.

З повагою адміністратор сайту Гунько Наталя Вікторівна.

 

 

 


Форма входу


Пошук

Друзі сайту