Субота
22.09.2018
01:06
Вітаю Вас Гість
RSS     

 
ДНЗ №22 "Райдуга"
Головна Реєстрація Вхід
Навчально виховний процес »

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Під час прогулянки малюки групи раннього віку «Капітошки» спостерігали за квітами на клумбі – трояндами. Вихователь Шпаковська Ольга Леонідівна розвивала в дітей сприймання, спостережливість, пам`ять; виховувала  любов до прекрасного.

 


В середній групі "Пролісок" діти вчились розподіляти ролі в сюжетно-рольовій грі "Лікарня". Малята із задоволенням добирали назви предметів, які потрібні для професії лікаря.

 

Цікавим для малюків молодшої групи "Веселка" стало заняття з художньо-естетичного розвитку (аплікація) "Великі та маленькі мячі" , де діти вчалися правильно накладати готові форми (кружечки), чергувати їх за розміром та кольором, наклеювати на смужку паперу. Вихователь  Євтушенко О.О. прищеплювали дітям охайність при роботі, сприяла розвитку уваги.

Ось і настав ще один новий навчальний рік (2018-2019), хочу побажати щоб цей рік був неодмінно яскравим і особливо натхненним, успішним і впевненим як для дітей та їх батьків так і для всіх працівників дитячого садка. Нехай він подарує численні шанси для того, щоб всі зуміли досягти кожної поставленої мети, проявити себе з найкращого боку, довести оточуючим людям наявність гідного потенціалу.

З повагою адміністратор сайту Гунько Наталя Вікторівна.

 

 

В групі середнього віку «Сонечко» пройшло цікаве заняття з розвитку мовлення за методикою раннього читання Ж. О.ДЕКРОЛІ. Діти закріпили знайомі слова: «весна», «прийшла». А також ознайомились з новим словом-дією «вітає», яке викладали за допомогою кубиків, букв, виконували різні ігрові завдання на закріплення.

СТАРША ГРУПА "ВЕСЕЛКА" Метою ранкової гімнастики є створення у дітей гарного настрою, підняття емоційного і м'язового тонусу.

В рамках обстеження дітей старшої групи проводився моніторинг «Готовність дошкільників до навчання у школі», за методикою «Дім». Діти перемальовували за наданим зразком малюнок, що дозволило перевірити навички зорово-моторного координування. Діагностику провела практичний психолог Ніколаєва В.Ю.

Дітей санаторної групи "Вітамінки" запросила Мудра Казка на свято улюблених казок, де малята зустрілися зі знайомими героями, прийняли участь в цікавих конкурсах та були нагороджені медалями "Кращий знавець казок". Провела заняття з мовленнєвого розвитку Гунько Наталя Вікторівна.

 В молодшій групі "ЗІРОЧКИ" пройшло заняття з пізнавального розвитку"КОЛЬОРОВІ КРИЖИНКИ", де у ході пошуково-експерементальної діяльності  малята закріпили назви кольорів, геометричних фігур, поглибили знання про властивості води при низькій температурі. Провела заняття Мороз Ірина Володимирівна.

В другій молодшій групі "Пролісок" пройшло заняття з пізнавального розвитку «САДЖАЄМО ЦИБУЛИНКУ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ’Я КОЖНОЇ ДИТИНКИ» Завдання: збагачувати уявлення та знання дітей про властивості вітамінів у зимовий період,про світ природи, називати колір,форму. Заняття провела Смирнова Анастасія Олександрівна.

.


Форма входу


Пошук

Друзі сайту