Середа
12.12.2018
20:10
Вітаю Вас Гість
RSS     

 
ДНЗ №22 "Райдуга"
Головна Реєстрація Вхід
Новини »

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Використання нетрадиційних методів у фізкультурно-оздоровчій роботіз молодшими дошкільниками 
22 листопада 2018 року заклад дошкільної освіти №22 «Райдуга» (завідувач Махмудова Н.В.) радо зустрічав педагогів предметної науково-методичної комісії груп молодшого дошкільного віку (керівник Желєзняк О.А.). 

Вихователі познайомились з інноваційною оздоровчою технологією «Глайдинг» (Жирник Т.С.), переглянули заняття «Осіння подорож» (Гунько Н.В.), оздоровчий масаж з шипованими м’ячиками (Гапєєва В.І.) та стали активними учасниками майстер-класу «Казка про Мауглі» з використанням елементів Хатха-йоги (Гунько Н.В.). Під час ділової гри «Скарбничка здоров’я» (Хмель Н.О.) слухачі ПНМК поповнили свої знання нетрадиційними методами фізкультурно-оздоровчої роботи з молодшими дошкільниками. Учасники наголосили на важливості продовження роботи з опрацювання дуже важливої проблеми.

 

 

З метою формування у дітей дошкільного віку потреби в дотриманні правил безпечної поведінки, виховання відповідальності за власне життя та життя інших людей з 12 по 16 листопада 2018 року в ЗДО №22 «Райдуга» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Упродовж тижня безпеки руху діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.. А в результаті – тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.

 БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ МОЖНА ПОДИВИТИСЯ У ФОТОАЛЬБОМІ (КАТЕГОРІЯ "РАЙДУЖНІ МАЛЯТА)

 

БАГАТО НОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В РОЗДІЛІ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС.

Згідно наказу № 292 «Про організацію та проведення «Тижня безпеки дитини» від 12.10.2018р. в ЗДО №22 «Райдуга» з 22.10.18р. по 29.10.18р. було проведено "Тиждень безпеки дитини". Метою проведення Тижня безпеки дитини була цілеспрямована робота щодо виховання відповідального ставлення до власної безпеки, формування основ здорового способу життя; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.

ФОТОГРАФІЇ МОЖНА ПОДИВИТИСЯ У ФОТОАЛЬБОМІ (КАТЕГОРІЯ "РАЙДУЖНІ МАЛЯТА)

Колектив ЗДО №22 "Райдуга" висловлює щиру подяку організаторам благодійної акції від PIZZA city "Дари добро" за приємний та дуже потрібний подарунок - телевізор для дітей корекційної групи "Промінчики"

VДень. Підсумковий день Тижня Дошкілля. Урочисте закриття тижня. "Осіння казка в гостях у малят", Екомарафон "На зустріч спорту", Урочисте привітання працівників закладу із святом Всеукраїнського Дня дошкілля.

ІV День мистецтва. Виготовлення колажів "Зростаємо щасливими у рідному садочку", Свято кольорової крейди "Сучасний садочок очима дітей", Творча виставка "Вправні руки вихователя", Театральна вистава "Солом'яний бичок"

ІІІ день. День спорту та здоров'я Спортивна розвага "Ми - олімпійці", Флешмоб "Ми діти нашої країни", Інформаційний дайджест "Здоров'я дитини в садочку і в родині"

ІІ день. День художньої творчості. Колективні заняття з художньої творчості"Містечко дитячих мрій", Презентаційна виставка "Веселковий світ дитинства"

І день Урочисте відкриття Тижня Дошкілля "Серце віддаємо дітям" , Екскурсія "Хто в садочку про нас дбає". Акція відбатьків до вихователів "Ми раді вітати, побажання дарувати"

З ініціативи Генеральної Асамблеї ООН  21 вересня відзначається День миру. 
Мир для найменших громадян України починається з привітної посмішки, теплоти та доброзичливості педагогів, відчуття безпеки і комфорту, яким вони щоденно оточені в дитячому садку. В закладі дошкільної освіти № 22 «Райдуга» 21 вересня відзначили День Миру. Діти виготовили голубів з паперу (адже голуб є загальновідомим символом миру), на заняттях з малювання виконали колективні роботи «Діти за мир», під час бесід діти міркували на теми «Як і чим можна порадувати близьких», «Подарую друзям радість». Також діти нагоджували відносини за допомогою «Мирилочки». Символічні голуби миру, що «злетіли» з маленьких долонь, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, про бажання гратись, радіти, мати добрих друзів.

 

Програма плану заходів Тижня Дошкілля ДНЗ №22 «Райдуга» з 24.09.2018 по 28.09.2018                     

 

3 вересня 2018 року в рамках наступності в роботі школи та дитячого садка діти старшої групи відвідали урочистий захід , присвячений початку нового року в школі. Діти привітали першокласників гучними оплисками. Для дошколят вчителі провели екскурсію школою. Малята отримали безліч позитивних емоцій та поринули у шкільну атмосферу, яка чекатиме на наших дітей наступного року.

23 серпня 2018 року в ЗДО №22 «Райдуга»пройшли заходи до Дня прапора та Дня Незалежності України. Діти старшої групи виступили на головній площі міста з читанням віршів «Рідна наша Україна».Також в закладі проведено бесіди «Розмаїта наша Україна», «Державні символи». На заняттях з образотворчого мистецтва діти відтворювали символ-прапор на папері(аплікація, малювання). На прогулянці діти грали в українські народні ігри. Вихователі поглибили знання дітей про національні символи та викликали патріотичні почуття до рідної країни.

 

У фотоальбом - категорія літо -  добавлені  фото зі свята Івана Купала

Наш дитячий садочок завжди приймає активну участь у міських заходах. Не став винятком і «Білозерський вишнеграй», де наш садок здобув перемогу та звання «Майстер-шеф». Дякуємо всім батькам, які нам допомагали та підтримували!!!

Літо – це час не тільки для того , щоб набратися сил, оздоровитися, але й час для веселих, яскравих свят та розваг. Ляльки Мармеладка та Іриска запросили всіх на свято ГРИ ТА ІНГАШОК. Разом малята та іграшка танцювали, відгадували загадки, співали та отримали в подарунок- ГАРНИЙ НАСТРІЙ.

фото можна подивитися у фотоальбомі - категорія "Літо"

 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. В ЗДО №22 «Райдуга» 1червня під гаслом «СПОРТ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ДИТИНИ, ДЛЯ САДОЧКА, ДЛЯ РОДИНИ» відбулося святкування Дня захисту дітей. Мета заходу: викликати бажання мати такі взаємини з однолітками та дорослими, що відповідають етичним нормам; спонукати помічати в своїй зовнішності святковість; зацікавлювати дітей співати, виховувати невимушеність, природність рухів; викликати радісні, позитивні емоції. До святкування Міжнародного дня дітей залучені батьки та працівники закладу. Діти отримали іграшкові нагороди та солодкі призи.

фото можна подивитися у фотоальбомі - категорія "Літо"

 

30 та 31 травня в ЗДО №22 «Райдуга» відбулись свята «Прощавай, дитячий садочку!», присвячені випуску дітей старшого дошкільного віку з дитячого садочка. Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі. Під час свят діти вирушали у казкові розважальні подорожі, зустрічали казкових героїв та приймали вітання від молодших дошкільнят, батьків та адміністрації.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

ФОТОГРАФІЇ У ФОТОАЛЬБОМІ - КАТЕГОРІЯ "МИ СВЯТКУЄМО"

 

 

В ЗДО №22 «Райдуга» пройшло свято до Міжнародного дня сім’ї

«Тато, мама, я – спортивна сім’я».

В спортивних змаганнях діти та батьки із захватом долали веселі перешкоди казкових героїв на шляху до перемоги. Учасників змагань підтримували вихованці всіх груп закладу. Команди та вболівальники із задоволенням взяли участь у проведенні свята. Підсумком свята стало нагородження родин дипломами та призами. На протязі свята всі учасники та гості отримали безліч позитивних емоцій, незабутні враження та заряд гарного настрою.

Фото  свята можна подивитися у фотоальбомі - категорія "Ми святкуємо".

 

Великий день!

Великий день!

Який Великдень на землі!

Багато радості й пісень

Приніс нам янгол на крилі…

Веснянку діти хороводять.

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Сьогодні й сонце не заходить,

А сяє й сяє із небес.

У нашому дитячому садку відбулися заходи до Великодня. Малята на протязі тижня готувалися до свята. Знайомилися з історією, символами. З великим задоволенням вчили вірші, пісні, розучували таночки, виготовляли разом з батьками Великодні поробки. 5.04 2018р.для всіх садових груп пройшло свято «Святий Великдень» - малята знайомилися з стародавніми традиціями, культурою, залюбки грали в ігри наших прабабусь.

Фото свята "Святий Великдень" у фотоальбомі - категорія  - "МИ СВЯТКУЄМО"

    

ЗДО №22 «Райдуга» взяв участь у конкурсі на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ» (Звільни! Охолоди! Накрий! Телефонуй 103!).

 

Дуже багато приємних заходів для малюків ДНЗ № 22«Райдуга» м. Білозерське проводять учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 15. Ось і цього разу великою несподіванкою був прихід до старшої групи нашого дитячого садочка учнів цієї школи. Ними проводиться дуже добра справа «Піклуємось про всіх». В межах цієї справи діти подарували вихованцям дошкільного закладу наочні матеріали, навчальні та розвиваючі ігри, фартушки для чергування . Все це було зроблено руками самих учнів. Малюки були дуже раді і приємно здивовані таким подарункам. Завідувач ДНЗ № 22 «Райдуга» Махмудова Н.В., вихователь старшої групи Євтушенко О.О, батьки і діти висловлюють велику подяку рою «Відчайдухи» Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 15 за гарне діло, за вміння та дружбу. Сподіваємось на подальшу співпрацю. 

УВАГА! ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ У РОЗДІЛІ "НАВЧАЛЬНО ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС" ТА "ГУРТКОВА РОБОТА".

 

ДО ФОТОАЛЬБОМУ "МИ СВЯТКУЄМО" ЗАВАНТАЖЕНІ ФОТОГРАФІЇ ЗІ СВЯТКОВИХ РАНКІВ ДО 8 БЕРЕЗНЯ.

ВЕСНЯНА ВИСТАВКА ПОРОБОК ДО СВЯТА 8  БЕРЕЗНЯ - СПРАВЖНЯ НІЖНІСТЬ І КРАСА!

ФОТОВИСТАВКА "ПРОФЕСІЇ НАШИХ БАТЬКІВ" - СПРИЯЛА ВИХОВАННЮ У ДОШКІЛЬНЯТИ ПОВАГИ, ГОРДОСТІ ЗА СВОЇХ МАМ І ТАТ.

15 лютого 2018 року в ЗДО №22 «Райдуга» пройшла розвага «Весела Масляна». Народними іграми, хороводами, піснями за участю чарівних героїв діти проводжали зиму та зустрічали весну. Приємним сюрпризом для дітей стало смакування млинцями. Діти отримали масу задоволення, позитивні емоції та заряд енергії!

 БІЛЬШЕ ФОТО У ФОТОАЛЬБОМІ - МИ СВЯТКУЄМО


 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

   


 

 

 

 

 

   

 

 

 

   

                                                                                            

 

 

 

               

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

   

   

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

                     

 

 

 

   


Форма входу


Пошук

Друзі сайту