Субота
21.09.2019
16:15
Вітаю Вас Гість
RSS     

 
ДНЗ №22 "Райдуга"
Головна Реєстрація Вхід
Безпека життєдіяльності дітей »

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

               ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ В ЗДО

                                        №22"РАЙДУГА"

 

                                                 

                                                                                Звіт

про виконання плану заходів

профілактики безпеки руху

ФОТО У ФОТОАЛЬБОМІ "РАЙДУЖНІ МАЛЯТА"

 

ДИДАКТИЧНА ГРА "ВОГОНЬ -ДРУГ, ВОГОНЬ-ВОРОГ" -  ПОШИРИЛА ЗНАННЯ ДІТЕЙ ПРО КОРИСТЬ І ШКОДУ ВОГНЮ, ЗАКРІПИЛА УЯВЛЕННЯ ПРО ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ, СПРИЯЛА ЗАКРІПЛЕННЯ ПРАВИЛ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ.

 

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.

Хлопчики та дівчатка групи "ПРОЛІСОК"(Вихователь: М. А. Полонська) закріпили знання про небезпеки, які чекають на вулиці. Повторили правила поведінки на вулиці, правила дорожнього руху. Закріпили знання сигналів світлофора, їх значення, а також позначення дорожніх знаків. 

 

 

  

ЗВІТ про проведення « Тижня безпеки дитини» 

в дошкільному навчальному закладі №22 «Райдуга»

    

 

Звіт про проведення місячника пожежної безпеки

Дошкільний навчальний заклад №22 «Райдуга» 

   

«Увага! Діти на дорозі!»  -- в рамках місячника з метою здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та поширення кращих форм і методів профілактичної роботи серед дітей дошкільного віку з 20.08. 2017 року  по 20.09.2017 р.

 

 

Знання безпеки життєдіяльності

Щороку тисячі пішоходів: дорослих та дітей, травмуються та гинуть на дорогах  і в автокатастрофах. Профілактика автотравматизму вимагає від дитини вміння самостійно аналізувати дорожню ситуацію, запобігати порушенню правил пішохода, правильно діяти в екстремальних ситуаціях...

Безпека дитини вдома та на вулиці

Коли маля з’являється на світ, разом із ним народжуються любов і страх за його життя. Поки дитина маленька, мами мають відносний спокій, адже крихітка постійно перебуває під наглядом дорослих. Та дитина росте, і недалекий той час, коли вона муситиме сама дбати про свою безпеку. Адже захистити від життя неможливо, так само як і постійно бути поруч. Тому потрібно спробувати зменшити ризик, вчасно розказавши дитині про правила власної безпеки...

 

 

Фестиваль агітбригад

«Країна ОБЖД: обережна безпека життєдіяльності

дітей дошкільного віку»

 

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ  "ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА У ДНЗ №22 "РАЙДУГА"


Форма входу


Пошук

Друзі сайту