Вівторок
20.08.2019
19:56
Вітаю Вас Гість
RSS     

 
ДНЗ №22 "Райдуга"
Головна Реєстрація Вхід
Навчально виховний процес »

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Цікаві ігри з піском для дітей влітку

Всі діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці або на пляжі. Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал, здатний приймати будь-які форми. Сухий або вологий – він має різні властивості, і пізнаючи їх, дитина відкриває для себе нові горизонти розвитку.

    

 

Відмінним способом весело і цікаво провести час з дітьми є рухливі ігри. Однією з таких ігор, став боулінг або просто кеглі, які  сприяють загальному зміцненню організму і поліпшенню самопочуття дітей.

Група санаторного типу «Вітамінки»

Малята з групи санаторного типу «Вітамінки», знайомлячись з новою настільною грою «Вжик лото», вчаться взаємодіяти одне з одним, закріпляють назви та види продуктів.

Корекційна група "Промінчики"

"Ми до свята готувались"

Гарна писанка у мене, мабуть, кращої нема.

Вихователь помагала, клеяла її сама.

Корекційна група "Промінчики"        -------  більше фото у фотоальбомі (розділ "Райдужні малята")

За темою "Протидія булінгу" з дітьми було проведено заняття з використанням  казкотерапії "Кактус". Діти вчились толерантному відношенню до людей та всіх живих істот. Заняття провела психолог Ніколаєва В.Ю.

На занятті "Допоможемо  водичці  стати чистою" малята  групи санаторного типу "Вітамінки" брали участь у цікавих дослідах, і, за доплмогою найпростішого фільтру, навчалися очищувати воду.

 

Вибір професії є одним з головних рішень, які людині належить зробити протягом усього життя. Звичайно, дошкільники ще далекі від вибору професії, однак правильно проведена профорієнтаційна робота має стати основою, на якій надалі розвиватимуться їхні професійні інтереси та наміри. Отож, 23 жовтня діти середньої групи «Проліски» та «Зірочки» (вихователь Полонська М.А. та Шолудько С.О.) відвідали продуктовий магазин «Васильок». Продавець Король Тетяна Олександрівна розповіла про назви відділів магазину, товар та правила отримання товару. Найбільше діти затримались на кондитерському відділі та з допомогою вихователів купили солодощі. Завдяки такій екскурсії, дошкільнята наочно познайомились з поняттями: магазин, товар, послуги, гроші,… та розширили свої знання про професією - продавець.

 

В ЗДО №22 активно впроваджується робота з економічно-фінансової освіти дошкільників «Афлатот». В рамках роботи програми діти середніх груп «Проліски» та «Зірочки» вирушили на екскурсію до овочевої бази. Під час екскурсії діти закріпили назви овочів та фруктів, їх ознаки. Вихователі провели словесну гру «Назви одним словом», «Відгадай за описом». Діти ознайомились з роботою продавця та дізнались про місце збереження овочів та фруктів.

 

    

 

 


Під час заняття з пізнавального розвитку «У пошуках невидимки» малята з групи «Вітамінки» досліджували повітря, як справжні вчені проводити досліди, робили висновки.

В групі раннього віку «Капітошка» відбулося заняття з розвитку мовлення «На городі і в садку», де малята вчилися правильно називати овочі та фрукти, їх колір, дізналися про користь для здоров`я.

В молодшій групі «Веселка» пройшло заняття з фізичного виховання на тему «В гості до лісових звірят». Діти вчилися стрибати на двох ногах, завзято ходили по ребристій дошці та підлазили під дугами.

Протягом вересня діти санаторної групи «Вітамінки» ходять босоніж по Доріжці Здоров’я, що складається з різновидів піску, гравію, каштанів. Така ходьба сприяє поліпшенню діяльності верхніх дихальних шляхів через біологічні точки стоп.

 

Під час прогулянки малюки групи раннього віку «Капітошки» спостерігали за квітами на клумбі – трояндами. Вихователь Шпаковська Ольга Леонідівна розвивала в дітей сприймання, спостережливість, пам`ять; виховувала  любов до прекрасного.

 

Цікавим для малюків молодшої групи "Веселка" стало заняття з художньо-естетичного розвитку (аплікація) "Великі та маленькі мячі" , де діти вчалися правильно накладати готові форми (кружечки), чергувати їх за розміром та кольором, наклеювати на смужку паперу. Вихователь  Євтушенко О.О. прищеплювали дітям охайність при роботі, сприяла розвитку уваги.

 

 

 

 


Форма входу


Пошук

Друзі сайту